Poselství

18. 11. 2018

Bc. Bronislava Kubějová

Ukazuji lidem směr na jejich životní cestě k většímu prožívání radosti a spokojenosti. Pomáhám jim najít cestu z jejich problémů, učím je, jak si mohou sami pomoci s vesmírnou podporou. Můj příběh si přečtěte zde >>

POSELSTVÍ NA TÝDEN 19. – 25.11 2018

Zdravím všechny čtenáře mých poselství a posílám vám spoustu láskyplné energie pro zahřátí 😊.
Jaký jste měli týden, pomohl vám v něčem můj výklad?

Tento týden předávám asi poslední výklad, protože se mi od vás nedostalo moc zpětných vazeb.

V týdnu od 19.11. jsou pod drobnohledem naše vztahy a komunikace. V pátek nastane úplněk v Blížencích, který by měl ukončit vztahy, které vám již neslouží.

Pamatujte, že všichni děláme to nejlepší, co umíme. Buďte shovívaví vůči sobě i druhým. Nechejte si vysvětlit vyššími energiemi situace, které se vám dějí. Požádejte o vysvětlení, objasnění, utišení a ujištění. Pokud je potřeba volejte anděla prohlédnutí, aby vám ukázal pravdu, pravou příčinu z boží perspektivy.

Pozorujte a naslouchejte. Zvolte si, co je správné a nikoliv pohodlné. Přijměte nové možnosti Vesmíru a změny, které pro vás připravil. Pusťte to staré a uvolněte místo novému. S archandělem Michaelem přetněte pouta a vazby, osvoboďte svou mysl s pomocí jeho „vesmírného vysavače“.

I když nevidíte „světlo na konci tunelu“, důvěřujte Vesmíru, že pro vás chce to nejlepší. Také věřte své intuici a znamením, co k vám přicházejí. Jednejte poctivě a upřímně, vše se vám obratem vrátí. Naplňujte se světlem a láskou, nalaďujte se na vesmírný zdroj.

AFIRMACE zní:

„Jsem zodpovědný/á za to, jak se cítím a jak reaguji.“

S láskou

Broňa

Další příspěvky

Koncem týdne jedu do Valmezu, tak jsem připravovala tělové svíce.

Zdravím vás všechny , tak jsem si koupila časopis Spirit