Týdenní poselství

26. 11. 2018

Bc. Bronislava Kubějová

Ukazuji lidem směr na jejich životní cestě k většímu prožívání radosti a spokojenosti. Pomáhám jim najít cestu z jejich problémů, učím je, jak si mohou sami pomoci s vesmírnou podporou. Můj příběh si přečtěte zde >>

POSELSTVÍ NA 26.11. – 2.12.2018

Pěkné pondělní dopoledne 😊, děkuji vám za pozitivní zpětnou vazbu k výkladům, budu tedy pokračovat.
Chtěla bych vám nastínit, jak vznikají předávané poselství.

Očistím prostor, ve kterém budu přijímat informace. Požádám o své očištění aury, čaker, duchovních schopností a darů, naladím se na Vyšší energie, udělám kolem sebe pentagram, propojím se se Zemí a se Zdrojem. Žádám si o ochranu napojení (informačního kanálu). Vyšlu záměr, že chci přijímat poselství na další týden, co nám chtějí sdělit.
Míchám a vybírám karty z více balíčků, přijímám informace. Zaznamenávám je na papír, posléze je přepisuji do souboru ve wordu a vybírám obrázek.
Umísťuji poselství na své dvoje webové stránky v různých administracích a na FB. No a pak už ho máte k dispozici.

 

V tomto týdnu se nám otevírají tyto témata:
zrcadlení, vidění a cítění pravdy o sobě i druhých, radost, péče o sebe, očista, zákon přitažlivosti

Měli bychom si všímat reakcí okolí a zjistit, co nám druzí zrcadlí. To, co nás na nich štve, je náš vnitřní nevyřešený problém. Možná nějaké přesvědčení, starý vzorec, který nám v životě překáží. Někdy to, co považujeme za správné, nemusí být z duchovní hlediska v pořádku. Můžeme mít zkreslený pohled, aniž bychom si to uvědomovali.

Chtějte vidět a vědět „pravdu“, tu boží pravdu dle vesmírných zákonitostí, být upřímní k sobě i ostatním. Můžete si položit otázky: Co chce mé srdce? Co je pod povrchem a je ukryté? Co by udělalo mé vyšší Já?

Nemáte sklony zveličovat a vytvářet dramata? Neberte si věci osobně, neměli bychom se brát až tak moc vážně. Měli bychom si uvědomit své lekce k řešení, přijmout je, jsou to důsledky našich myšlenek, činů a slov (karma). Rozhodnout se to změnit, požádat si o nápovědu a konat kroky.

Nezapomeňte také očišťovat svá těla, duše i mysl. Rozpouštějte zastření mysli, prozařujte strach. Požádejte bohyni Bílou Taru o důkladnou OČISTU fyzického těla i energetických těl, dání do rovnováhy.

Dalšími tématy ke zpracování jsou radost a péče o sebe.
Když se radujeme jsme ve vysokých vibracích a život plyne lehčeji. Vše, co děláme bychom měli dělat s láskou a radostí – ze srdce.
Můžete si k sobě zavolat anděly potěšení a anděly radosti, aby vás očistili od starostí, strachů, pochybností a pomohli vám radovat se, hrát si. Prožívat svůj život naplno.

Zkuste se každý den těšit na nějakou maličkost, získejte zpět energii nadšení, zvídavosti – „těším se“. Potěšte své opuštěné vnitřní dítě. Požádejte pannu Marii, aby vás zahalila do svých mateřských energii, přikryla svým pláštěm a utěšila, dala pocit bezpečí a jistoty.

Nechejte se hýčkat a vše tíživé odplyne. Vy se budete cítit volněji a svobodněji. Uvidíte další možnosti, které jste předtím nevnímali. Dle zákona přitažlivosti budete nyní přitahovat příjemně naladěné lidi, radostné pečující, s otevřeným srdcem.

AFIRMACE na týden:

S láskou nechávám radost proudit celým svým tělem, všemi zážitky.
Já Jsem Radost 😊.

S láskou a úctou

Broňa

Další příspěvky

Koncem týdne jedu do Valmezu, tak jsem připravovala tělové svíce.

Zdravím vás všechny , tak jsem si koupila časopis Spirit