Je vaše zaměstnání vaším posláním? Chodíte s radostí do práce?

V případě, že si odpovídáte na tyto otázky záporně, jste zde správně.
Mohu vám s tím pomoci :-). Najdeme to „pravé ořechové pro vás“.

Jen bude potřeba, abyste na sobě zapracovali, lépe se poznali. Zjistili, jaké kvality má vaše duše, co máte v plánu duše a zda jste správně ve své identitě.

Je to o změně přístupu k věcem, změně myšlení a následného jednání. 
Neopakování stejných věcí stále dokola. 

Když jste v práci nespokojení, měli byste si v klidu sednout a zamyslet se, co to způsobuje a co s tím můžete dělat. Jaké varianty máte.

Udělejte si sebereflexi, zanalyzujte si své dosavadní pracovní zkušenosti. Uvědomíte si, co můžete zaměstnavateli nabídnout. Nebo už máte v jedné oblasti tolik zkušeností, že v tom můžete začít podnikat sami :-).

Potřebujete znát své silné a slabé stránky. S těmi slabými můžete začít pracovat a rozvíjet je. Krůček po krůčku. Třeba si doplnit vzdělání kurzem či školou. Můžete si na to udělat myšlenkovou mapu, ta je skvělým pomocníkem při rozhodování a ujasnění různých variant.

 

Nezapomínejte, že nejdůležitější je vaše vnitřní rozhodnutí, odhodlání udělat změnu. Vyslat prosbu do Vesmíru, konkrétní požadavky na vaši práci a cítit se u toho, že už tam jste a pracujete :-).

Tím, že zjistíte, co vám nevyhovuje, tak budete chtít opak. Díky negativní zkušenosti už víte, co chcete. 

Zaměřením na to, co chcete si můžete vytvořit novou barevnou budoucnost.
Ale zaměřováním na stávající problémové situace vám nepřinesou změnu, ale více toho negativního.

Přitahujete to, na co myslíte.

Jedna klientka za mnou přišla a chtěla zůstat ve firmě, ale na jiném pracovišti, dělat něco jiného.
Po půl roce docházení na konzultace, kde jste řešily různá vnitřní nastavení, vzorce, programy a přesvědčení, se stal zázrak.

Firma vytvořila nové pracovní místo a vyhlásila výběrové řízení. Žena se tam přihlášila a místo dostala :-).

Není to úžasné, jak s vesmírnou podporou lze změnit svůj život? Každodenní žádosti nahoru a změna myšlení, chování, postupně umožnila splnit její přání.

 

Pokud chcete zjistit, proč jste se tu narodili nebo co udělat pro to, abyste byli v práci šťastní, neváhejte mně kontaktovat.

Podíváme se pod povrch na neprobádané místa. Získáte více sebedůvěru, budete asertivní a stát si za svým životem, dodržovat své zásady. Mít život ve svých rukou.

Těším se na vaše pokroky :-).