9. 3. 2022

Toužíte se osvobodit, pořádně se nadechnout, jste pod tlakem okolí nebo máte na sebe vysoké nároky. Pocit svázanosti nemusí souviset jen s okolím. Může být spjato s vaším vnitřním nastavením z dětství nebo i s minulými životy.
Když si říkáme, že jsme „hříčkou osudu“, že to stejně nemůžeme ovlivnit, je to iluze. To, co nyní prožívám, je odrazem našich myšlenkových forem, které jsme vytvořili MY.
Sklízíme, co jsme zaseli. Nemůžeme očekávat úrodu na poli, když jsou semena nekvalitní, nepečujeme o ně s láskou.
Potřebujeme pochopit, že jsme si to sami vytvořili (chtěli se inkarnovat a jít plánem duše, rozpouštět energetické dluhy). Převzít zodpovědnost za své myšlenky, slova a činy (také za energetické otisky, které po nás zůstávají). Rozhodnout se změnit to, činit kroky k nápravě pod božím vedením.
Nezapomeňte, že to, co vysíláte, se vám vrací. Když se po někom vozíte, někde jinde se bude vozit někdo po vás.
Jak přestat obviňovat druhé, že za to mohou oni?
V duchu nebo nahlas se jim omluvte, přiznejte chyby. Pošlete záměrem zlaté Kristovo světlo do výčitek, obviňování, sekýrování, zastrašování, do vzájemných výroků. Nechejte vše negativní prozářit.
Dále požádejte archanděla Chamuela s jeho růžovým plamenem o znovuobnovení vztahu mezi všemi zúčastněnými. Představte si růžovou bublinu kolem se a ostatních. Přijměte si zpátky svůj soucit a empatii.
Také je potřeba si uvědomit, že když jsme svázaní, je z nás oběť a na nějaké úrovni jsme to dovolili. Máme zastřenou mysl, zavřené srdce a ego nám špatně našeptává.
Co s tím?
Zrušit, přetnout nezdravá pouta a vazby s archandělem Michaelem. Zříct se role oběti a vysvléknout se z ní. Fialovým plamenem očistit zastřenou mysl. Požádat anděla Prohlédnutí a božstvo Horuse, že chcete vidět pravdu, realitu. Poprosit sv. Františka o otevření srdce, léčení citových zranění, jizev na těle i na duši. Požádat o snížení ega a zaujatosti, nadřazenosti, arogance a sebestřednosti.
Nebo si pusťte mou meditaci s archandělem Michaelem na očištění mysli, aury a čaker 😊. Je na stránce Kompas radosti ve videích.
Vyzkoušejte různé navrhované možnosti a napište, co vám pomohlo.

Další příspěvky

Koncem týdne jedu do Valmezu, tak jsem připravovala tělové svíce.

Zdravím vás všechny , tak jsem si koupila časopis Spirit