Proč se chovám stejně jako můj rodič?

9. 3. 2022

Bc. Bronislava Kubějová

Ukazuji lidem směr na jejich životní cestě k většímu prožívání radosti a spokojenosti. Pomáhám jim najít cestu z jejich problémů, učím je, jak si mohou sami pomoci s vesmírnou podporou. Můj příběh si přečtěte zde >>

 Samozřejmě každého z nás dětství ovlivňuje svým osobitým způsobem. Právě tak, jak si to naše duše vybraly zažít. Pocit svázanosti může souviset s dětstvím.
Znáte to, když se zachováte jako váš rodič a nemůžete si pomoct? Říkáte si, proč to dělám, nechci být stejný/á jako můj otec/matka. Ale uvnitř vás je to hluboce zakořeněné. Vyčítáte si to, trestáte se a viníte v myšlenkách či nahlas. Nevidíte východisko. Potřebujete se usmířit sami se sebou, rozpustit ten rozpor ve vás.
Máte v sobě zraněné, nešťastné dítě, kterému v dětství něco chybělo. Možná jste se kvůli tomu naučili potěšit druhé nebo je z vás rebel a vzdorujete, hádáte se s ostatními a vyvoláváte konflikty.
Nebo jste to vzdali a stali se lenochem, který má strach něco udělat, aby to bylo správně. Z někoho se stal naopak dříč, workoholik, co si nemůže odpočinout a potřebuje pořád něco dokazovat svým rodičům.
Vzorce z dětství vás provází a je jen na vás, zda si to uvědomíte a rozhodnete se s tím něco udělat.
Jak?
Možná už používáte nějakou metodu a daří se vám vzorce transformovat. Mně se osvědčily s klienty různé metody, které praktikujeme osobně, telefonem nebo přes Messenger.
Vyhovuje mi spolupráce s jemnohmotným světem a vedení bytostí světla, protože ty pro nás chtějí to nejlepší.
Při setkáních pracujeme na uzdravení vnitřního dítěte nebo na rozklíčování a nalezení příčiny nepříjemných situací v životě.
Můžete také vyzkoušet andělské rodinné konstelace s vhledy do minulých životů, které jsou popsány v mé knize „Vesmírná nápověda v praxi“.
Pokud se nespoléháte na svou intuici (což si mimochodem „děláte velkou škodu“ 😊), můžete zkusit třeba metodu EFT. Je to poklepová technika emoční svobody. Po absolvování tohoto sezení můžete dále tímto způsobem sami doma pracovat a zpracovávat další vzorce.
Další možností je zpracování zátěží z dětství pomocí kyvadla – Léčení skrze Vyšší já. Jedná se o testování a následné čištění s karmickými tabulkami. Uvedete problém, přes Vyšší já přijdou informace, které s tím souvisí a dále se to určitou dobu čistí.
A tak stále dál a dál. Přes tyto tabulky se dají čistit strachy, sebeláska, partnerské záležitosti, netrpělivost, nespavost, nadváha, vznětlivost, lenost, nezodpovědnost a spousta jiného.
Vyzkoušeli jste něco z výše uvedeného nebo máte jiné zkušenosti?

Další příspěvky

Koncem týdne jedu do Valmezu, tak jsem připravovala tělové svíce.

Zdravím vás všechny , tak jsem si koupila časopis Spirit