Dýchací recept

20. 1. 2021

Bc. Bronislava Kubějová

Ukazuji lidem směr na jejich životní cestě k většímu prožívání radosti a spokojenosti. Pomáhám jim najít cestu z jejich problémů, učím je, jak si mohou sami pomoci s vesmírnou podporou. Můj příběh si přečtěte zde >>

Dýchací recept 😊

3 tipy, jak vědomě okysličit mozek
-vědomé dýchání, Pranajáma, archanděl Varetis

Také se vám pod rouškou špatně dýchá?
Bez kyslíku nemůže naše tělo fungovat správně. Náš dech je darem života. Ne nadarmo se říká „vdechnout život“. Nedostatek kyslíku ovlivňuje vše živé.
Proč to zmiňuji?

Protože jsem v poslední době pozorovala u klientů, kteří přišli na diagnostiku přístroje Kondičního orgánového skeneru, podobné negativní výsledky. Týkaly se hypoxie, kdy tělo není dostatečně okysličované. Ukázalo se to na mozkových tkáních, v cévním systému, přísunu živin, nespavosti aj.

Když jsem tak nad tím přemýšlela, jak nás to ovlivňuje a omezuje, vyslala jsem prosbu nahoru, zda by mi neřekli, co se s tím dá udělat. Jaké je řešení?
Vím, že je vždy pro nás připravena cesta, nějaká možnost, co nám pomůže. Mezi krok ke zlepšení stávající negativní situace.

A jedno krásné ráno, když se teprve den probouzel, přišlo znamení 😊. Mé oči se nemohly odtrhnout od balíčku karet Archandělé Atlantidy. Zvláštní pocit, naléhavý, neodbytný. Věděla jsem, že mi karta má sdělit něco důležitého. Karty jsem zamíchala a jednu vytáhla.

Byli na ní dva archandělé Varetis a Deriol. A co myslíte, s čím pomáhají?

Archanděl VARETIS (mimo jiné záležitosti) pomáhá všem nemocným s dýchacími obtížemi. Pokud ho zavoláte, změní se ovzduší kolem vás. Nabije ho svou energií, která umožňuje lepší okysličování a tím mnohem lepší komunikaci mezi nebeskými bytostmi a vámi.

Hned jsem v průběhu dne archanděla Varetise prosila o pomoc, když jsem pociťovala nedostatek vzduchu, měla pocit, že se dusím. Vnímala jsem pokaždé velké uvolnění dýchacích cest, více kyslíku se najednou objevilo pod rouškou, zmizel oxid uhličitý. Prostor kolem mne se vyčistil a já se zklidnila. Dýchala jsem zhluboka a vědomě.

Cítila jsem velkou vděčnost za to, jak je nám pomáháno. Také jsem byla ráda, že vám mohu předat tuto informaci. Věřím, že vám bude ku prospěchu 😊.

Co se týče dalších tipů. I k nim si můžete přizvat archanděla Varetise.

  1. Vědomě dýchejte bez roušky nejlépe v přírodě (nebo u otevřeného okna). Pociťujte radost z procesu dýchání. Přivádíte vzduch do plic, okysličujete krev, živiny se rozvádějí po těle ke všem orgánům. Dýcháte – žijete. Budete mít více energie a projasní se vám mysl. Každým dechem přijímáme nejen kyslík, ale i pránu.

Provádějte hluboký nádech nejprve do břicha, poté do hrudi a veďte dech až pod klíční kosti – celí se nafoukněte. Pak můžete, ale nemusíte, zadržet na chvíli dech. A pak hluboce dlouze zvolna vydechujte – veďte dech z pod klíčních kostí, hrudníku, břicha, až do úplného výdechu.  Je to taková meditace s dechem 😊. Kapacita plic se tímto opakovaným vědomým dýcháním rozšíří.

  1. Věděli jste, že dechovým cvičením Pranajáma si můžete detoxikovat tělo? Jak je to naše tělíčko úžasné, má tolik různých schopností. Můžeme tak zlepšit vitalitu, zbavit tělo jedů, zvýšit odolnost, získat vnitřní klid. Jak na to?

Pohodlně se posaďte, nejlépe do tureckého sedu, uvolněte se. Ruce jsou položeny na nohou. Obraťte pozornost na proudění vzduchu v obou nosních dírkách, při nádechu a výdechu.
Palcem pravé ruky uzavřete pravou nosní dírku a nadechněte se levou nosní dírkou.
Poté pravou nosní dírku uvolněte, uzavřete ukazováčkem nebo prsteníkem levou nosní dírku a dlouze, uvolněně vydechnete pravou nosní dírkou. Po výdechu pravou se nadechněte pravou dírkou a vydechněte levou.
Jedno kolo je tedy: nádech levou – výdech pravou – nádech pravou – výdech levou nosní dírkou.

Chce to trochu cviku, kdy měníte palec s ukazováčkem. Tou dírkou, kterou vydechujete se i nadechujete. Potom prsty měníte – po každém nádechu. Zkuste nejprve 3 minuty, poté dýchejte normálně oběma dírkami a zjistěte, jak se cítíte 😊.

Napište mi, jestli jste něco z tipů vyzkoušeli a jak jste se cítili. Těším se na vaše sdílení.

S láskou Broňa

Další příspěvky

Koncem týdne jedu do Valmezu, tak jsem připravovala tělové svíce.

Zdravím vás všechny , tak jsem si koupila časopis Spirit