Sdílení

13. 12. 2020

Bc. Bronislava Kubějová

Ukazuji lidem směr na jejich životní cestě k většímu prožívání radosti a spokojenosti. Pomáhám jim najít cestu z jejich problémů, učím je, jak si mohou sami pomoci s vesmírnou podporou. Můj příběh si přečtěte zde >>

Spokojená klientka 😊

Moc děkuji za páteční terapii. Zabrala na 100%.🙂. Škoda 2. let,kdy jsem se skoro pořád točila v kruhu a jen čekala…. Když jsem mu napsala, že končím a nechci, aby mně už dál kontaktoval, odepsal, že ho mrzí, že to chci tak RYCHLE ukončit😅. Teď už se mi to zdá směšné. Dřív bych znejistěla a mrzelo by mně, že jsem mu to napsala….Věřím, že toto je už za mnou a teď může přijít ten druhý muž, kterého jste tam viděla🙂.  MH

Z takových zpráv mám velkou radost 😊. Vidím, že má práce má smysl a pomáhá lidem zlepšit život.
Paní M. přišla s problémem, že se jí nedaří ukončit vztah. Byla si vědoma toho, že nemůže přijít nové, když nemá ukončené staré. Tak jsme se tomu koukly na zoubek:).

Vyložila jsem karty a přijala k té situaci informace „shůry“. Podívaly jsme se na minulý život, který bylo potřeba vyřešit a odpustit.

Paní M. dostala vysvětlení, vše pochopila a přijala, že si tím měla projít. Rozpustily jsme krapet vzdoru a poléčily srdíčko. Zvýšily se jí vibrace a ona otevřela se novému rovnocennému vztahu.

Při odchodu byla odhodlaná, plná energie, měla odvahu se postavit za sebe a ukončit vztah. Hned ten den krok udělala. A další den se se mnou o to podělila.
To je skvělé 😊. Těším se na další milé zprávičky….

Broňa

Další příspěvky

Koncem týdne jedu do Valmezu, tak jsem připravovala tělové svíce.

Zdravím vás všechny , tak jsem si koupila časopis Spirit