2. 12. 2018

Krásný první advent 😊,

tak už máme prosinec, poslední měsíc tohoto roku. Jak se vám daří? Těšíte se na svátky nebo stresujete?

V tomto čase si můžeme zpracovávat strachy, také zodpovědnost za svůj život, otevření srdce a přijímání lásky (sebelásky), péči o sebe.

Mí milí, DÝCHEJTE, nezapomínejte na svůj dech. Je to naše spojení s Otcem.

Cítíte strach – zhluboka dýchejte – nadechujte lásku, sílu a naději, s výdechem pošlete strach dolů do Země (ta ho bude transformovat v lásku). Stále dokola a dokola zaměřujte pozornost jen na svůj dech.

Je to mocný nástroj, který nám může pomoci se stresem a chaosem v nás i kolem nás. Dýcháním okysličujeme své buňky v těle. Dostává se jim láskyplné silné podpory. Zklidní se nám emoce, mysl se uvolní a my můžeme přijímat vzkazy a poselství.

Když pociťujete nedostatek lásky nebo pozornosti, tak vyšlete záměr nahoru a přijímejte s nádechem lásku.
Žádejte si o zvýšení vibrací, rozpuštění strachů a krunýře kolem srdce.
Zkuste dechové cvičení Pranajámu, která vám skrze dech může pomoci detoxikovat tělo.
Vědomě vnímejte svůj dech během dne a prociťujte vděčnost za dar života.

V případě, že potřebujete prostor pro sebe – požádejte svého anděla strážného (Vesmír, Boha, Vševesmírnou inteligenci, mistry), aby vám s tím pomohli. Vyšlete prosbu, že na sobě chcete pracovat, dokončit a zpracovat si lekce, zklidnit se, najít řešení, rozhodnout se.

Konec roku se blíží a Vesmír nás vede k tomu, abychom si ještě dopracovali to, co potřebujeme. Dávají nám možnost prohlédnout, pochopit, přijmout a odpustit. Pomáhají nám nachystat dobrý začátek roku.

Pokud byste s tím chtěli pomoci nabízím společnou možnost práce na sobě ve formě Transformačního víkendu, více informací zde http://www.bronakubejova.cz.forrest.miniserver.cz/co-delam/kurzy/transformacni-vikend/

Nebo čas pro sebe věnujte setkávání s přáteli, péči o sebe, tvůrčí činnosti – dušička bude nadšená :).

Když se cítíte bezradně, požádejte „nahoru“ o boží vedení a správné nasměrování. Dovolte si přijímat pomoc, podporu i rady. Jestliže jste se někdy v minulém životě obrátili proti Otci, zrušte všechno, co jste na Něj uvalili.
Zrušte všechny zákazy a zařeknutí se. Vezměte si zpátky vše, čeho jste se vzdali. Požádejte Vesmír, abyste byli celí a celiství v božím nastavení.

To, co vás trápí, s čím si nevíte rady, předejte andělům například formou „košíku“.
Děti si mohou představit třeba autobus, který starosti odveze :). Více k tomu v ebooku zdarma http://www.bronakubejova.cz.forrest.miniserver.cz/ebook-zdarma/  nebo v mé knize.

AFIRMACE na týden:

„Žiju život naplno a plním si své sny.“

S láskou a vděčností

Broňa

Další příspěvky

Koncem týdne jedu do Valmezu, tak jsem připravovala tělové svíce.

Zdravím vás všechny , tak jsem si koupila časopis Spirit