,

8. 10. 2022

Ať máte cukrovku, astma, bolesti zad či kolenou, chřipku, trpíte nespavostí,  potíže s krevním tlakem či kožními problémy, potřebujete detoxikovat tělo, snížit váhu a podpořit svalovou hmotu, posílit imunitu, psychicky se srovnat, načerpat vitalitu, vyčistit lymfu, obnovit krvetvorbu, pomoct játrům či rozpustit žlučníkové kameny – ladičky zaměřené specifickými přesně stanovenými frekvencemi vám  s tím mohou pomoci.

Léčivá frekvence se přenáší díky vodivosti těla okamžitě do každé buňky těla.
Víte, že naše tělo je tvořeno z větší částí vodou, je vodivé. A každý orgán, tkáň i buňka neutále vibrují podle toho, co prožíváme, jaké vysíláme myšlenky.

Zdravotní stav, emoční vypětí, omezování okolí, strachy, stresy, přemíra starostlivosti, organismu neprospívají a uvádějí ho do nerovnováhy.  Terapeutická ladička svým zvukem pomůže rozladěnému tělu k rovnováze, ke správnému naladění na tu určitou frekvenci. 

Dopřejte svému tělu, svým buňkám zvukovou omlazující kúru :-). Vyzkoušejte příjemné cinkání ladiček a jejich blahodárné účinky na psychické i fyzické zdraví.

Ladit se mohou děti, dospělí (těhotné) i zvířátka. Pocítíte okamžitou úlevu, vnitřní klid, vyrovnanost, pocit svobody a radosti :-). Možnost zakoupení DÁRKOVÝCH POUKAZŮ.

Těším se na vás v provozovně Kompas radosti ve Znojmě nebo 1x za měsíc v Emcéčku ve Valašském Meziříčí (nejbližší termín ve Valmezu  je 21.10.2022).

Přihlášení – zavolejte na telefon 776 364 859 nebo pište na email kubejovab@gmail.com nebo na můj Messenger.

Zvuková masáž, harmonizace těla – cena 400,-Kč/půl hodiny, 800,-Kč/1hodina.

Zvuku zdar 🙂 :-).

Broňa

 

Další příspěvky

Koncem týdne jedu do Valmezu, tak jsem připravovala tělové svíce.

Zdravím vás všechny , tak jsem si koupila časopis Spirit