Poselství na týden 12.-18.11.2018

11. 11. 2018

Bc. Bronislava Kubějová

Ukazuji lidem směr na jejich životní cestě k většímu prožívání radosti a spokojenosti. Pomáhám jim najít cestu z jejich problémů, učím je, jak si mohou sami pomoci s vesmírnou podporou. Můj příběh si přečtěte zde >>

POSELSTVÍ NA TÝDEN 12.11. – 18.11.2018

Zdravím vás po týdnu, jak se vám daří? Udělali jste si čas a prošli si minulá témata?

V týdnu od 12.11. nám Vesmír radí:

  • Otevřít se všem možnostem
  • Vyjadřovat se po svém a upřímně
  • Zkusit to jinak, jinudy – pokud si s něčím nevíme rady

Jsme nyní vyzýváni k důvěře v sebe, své schopnosti, zkušenosti, ale také k důvěře ve vesmírnou podporu. Máme věřit svým pocitům, situace kolem sebe vidíme správně.

V případě, že se potřebujete rozhodnout, dodat sílu a odvahu pro komunikaci s ostatními, zjistit více informací k tomu, co vás trápí – naslouchejte své intuici.

Udělejte si čas, zapalte svíčku, pusťte relaxační či andělskou hudbu (např. Neil H.), pohodlně se posaďte s chodidly na zemi a zhluboka dýchejte.
Vyšlete záměr Vesmíru, s čím byste chtěli pomoct. Udělejte Kroky očisty – čištění aury a čaker, čištění prostoru kolem sebe, vyčištění myšlenek, propojte se se Zemí i s Otcem.

Více informací o Krocích očisty je v mé knize Vesmírná nápověda v praxi http://www.bronakubejova.cz.forrest.miniserver.cz/co-delam/kniha-vesmirna-napoveda-v-praxi/ nebo v menší míře v mém e-booku zdarma (na výše uvedeném webu).

Dovolte si přijímat informace, otevřete své srdce k přijímání a naslouchejte. Věřte si, že to zvládnete. Čím častěji si pro sebe a svou duši uděláte čas, tím rychleji získáte odpovědi.

Vesmír s námi „hovoří“ prostřednictvím našich jasnoschopností – jasnovědění, jasnozření, jasnoslyšení a jasnocítění. Každý máme rozvinuté přesně ty schopnosti, které máme mít právě v tento čas.

Někdo bude vnímat pocitově – změní se fyzické pocity po těle – brnění, bolest, chvění, teplo či chlad, vůně. Někdo dostane odpověď formou slov, vět, jiný bude vnímat barvy před víčky nebo obrazy. Pokud tomu nerozumíte opět se zeptejte a čekejte na další vjemy, které vám pošlou.

Můžete použít i sny k získání informací.
V posteli před usnutím si požádejte archanděla Michaela o dozor a ochranu. Poproste ho, aby vám vstoupil do snu a pomohl vám s nějakou situací. Buď ho požádejte o to, ať vám ukáže, jak to máte vyřešit, nebo že chcete vědět a vyřešit příčinu toho problému.
Nezapomeňte mu říct, že si sen chcete pamatovat a že mu chcete rozumět 😊. A také mu poděkujte.

AFIRMACE pro tento týden:

Důvěřuji sama sobě, důvěřuji Otci a věřím, že o všechny mé potřeby je dokonale postaráno.

Další příspěvky

Koncem týdne jedu do Valmezu, tak jsem připravovala tělové svíce.

Zdravím vás všechny , tak jsem si koupila časopis Spirit