Poselství na týden 5.11. – 11.11.2018

4. 11. 2018

Bc. Bronislava Kubějová

Ukazuji lidem směr na jejich životní cestě k většímu prožívání radosti a spokojenosti. Pomáhám jim najít cestu z jejich problémů, učím je, jak si mohou sami pomoci s vesmírnou podporou. Můj příběh si přečtěte zde >>

Zdravím po týdnu :-),
jak se máte? Použili jste něco z předchozího výkladu a pracovali na sobě?

V tomto čase před koncem roku nás Vesmír upozorňujě na věci, které vyžadují naší pozornost a ještě jsme je zcela nezpracovali. Připravili si pro nás v tomto týdnu tyto okruhy k zamyšlení, zpracování:

  • zjistit, co doopravdy chci
  • zbavit se manipulací, prohlédnout je
  • bilancovat
  • přijmout současný stav
  • rozhodnout se ke změně
  • uvědomit si žebříček hodnot
  • převzít zodpovědnost za to, jak se cítíme, jak na tom jsme

Máme lépe strážit své myšlenky, které vytváří následně důsledky, jenž se nám nelíbí. Nemůžeme očekávat krásnou budoucnost, když do éteru vypouštíme myšlenky a pocity strachu, starostí, smutku a přetvářky.

Zkuste se nenechat ovládat vnějšími okolnostmi. Co to znamená?
Například názory a myšlenky na počasí, politiku, nespravedlnost z vašeho úhlu pohledu, práci, sport aj.

Venku je mlha a nečas. Počasí, které se nám nelíbí, chybí nám sluníčko. Buď budeme mrzutí a budeme si stěžovat (snižovat vibrace), nebo budeme vědomí. Řeknete si, že sice slunce nevidíte, ale ono tam přece je. Podobně jako měsíc je nyní na opačné polokouli, nevidíme ho a přesto můžeme pracovat s jeho energií.

Použijte svou úžasnou mysl a vyšlete záměr spojit se se sluncem.
Vizualizujte si sluneční paprsek, který vás obejme a prostoupí, rozpustí negativitu a splín, dodá energii, radost a zvýší vám vibrace.
Dále se propojte zlatými kořeny s matkou Zemí a zakotvěte se v jádru. Přijměte od Země podporu, pomoc, lásku, bezpečí, jistotu a její láskyplnou mateřskou energii.
Více informací k této vizualizaci nebo další možnosti ke zlepšení nálady najdete v mém e-booku zdarma zde http://www.bronakubejova.cz.forrest.miniserver.cz/ebook-zdarma/

Přijímejte vnější okolnosti, přijímejte vše kolem vás i zmatek a chaos, ale buďte pozorovateli, rozhodněte se pro klid. Buďte trpěliví, udělejte si čas a nechejte si svými jasnoschopnostmi a znameními vysvětlit, proč se vám to děje.

Za negativním chováním druhých lidí k vám je zpráva od Vesmíru, že máte pracovat na své sebeúctě.
Jít do meditace a žádat odpovědi, vedení, rady a kroky pro zlepšení. Ptejte se sami sebe, zda vaše běžná rozhodování během dne vám přináší radost a růst? Ale hledejme odpovědi v sobě, u své vnitřní moudrosti, v tichu a klidu.

Že nemáte kdy, tolik práce a starostí? Zkuste omezit pobyt na sociálních sítích, sdílení po telefonu či osobně. Zbavte se výčitek, obviňování, pomluv a klepů. Zameťte si před vlastním prahem.
Tohle poselství nás „nutí“ jít do sebe, co…

Myšlenky jsou energie a my jsme za ně zodpovědní. Kam je upínáme, tam zaměřujeme pozornost, tam nám uniká energie. Kontrolujme si, kde se nám pohybují a nevyživujme ostatní svou životní energií.

Děláte si starosti o kamarádku, souseda, rodinu?
Vesmír to vidí jako nedůvěru v Jeho schopnosti. Vesmír se stará o nás všechny stejně. Dejte všem důvěru, že to zvládnou, vraťte jim zodpovědnosti a to, co na nás naložili svým stěžováním (sdílením). Předejme to raději boží moudrosti a nechejme si opět poradit, co s tím.
Jsme tu i proto, abychom pochopili a poučili se z lekcí, které jsme si před příchodem naplánovali. Když budeme druhým umetat cestu, tak se nikdy nic nenaučí.

Mějte tolik sebelásky, že je pustíte a přestanete je omezovat svými starostmi a strachy. K lepšímu pochopení doporučuji nádhernou Modlitbu za lásku M. Ruize zde https://pomocsvetla.cz/ke-stazeni/

Čím si můžeme pomoci? Uvědomit si, že dělat si starosti, sstěžovat si a stále dokola zvažovat různé možnosti, tím se nic nevyřeší. Můžeme se zříct role oběti a rozhodnout se, že pro sebe chceme to nejlepší bez ohledu na to, jak to mají druzí (budeme jim příkladem).
Chce to odvahu, vzít si svůj život zpátky, uvědomit si svou hodnotu, plán duše a jít v souladu s ním. Ostatní mají svou cestu, vlastní rychlost, své lekce. Buďme shovívaví, soucitní, láskyplní, ale mějme své hranice, buďme asertivní a upřímní.

AFIRMACE na týden:

„Následuji své srdce, které mi ukazuje cestu i směr :-)“

Krásné pohodové podzimní dny.

Broňa

Další příspěvky

Koncem týdne jedu do Valmezu, tak jsem připravovala tělové svíce.

Zdravím vás všechny , tak jsem si koupila časopis Spirit