Poselství na týden 29.10. – 4.11.2018

28. 10. 2018

Bc. Bronislava Kubějová

Ukazuji lidem směr na jejich životní cestě k většímu prožívání radosti a spokojenosti. Pomáhám jim najít cestu z jejich problémů, učím je, jak si mohou sami pomoci s vesmírnou podporou. Můj příběh si přečtěte zde >>

POSELSTVÍ NA TÝDEN 29. – 4.11 2018

Zdravím vás po týdnu 😊,

jak jste se měli? Pomohl vám v něčem můj předchozí výklad?
Zkusili jste se zaměřit na rovnováhu dávání a přijímání v životě – jak to šlo? Co jste o sobě zjistili? Těším se na vaše sdílení tady na fb nebo jiným způsobem.

Příští týden nám končí měsíc říjen a začíná listopad. Je v tom přechodu jistá symbolika. I my se máme naučit přijmout fakt, že něco v našem životě končí. Někdy se nám změny, které Vesmír připravil nelíbí, neumíme je přijmout, nevidíme to v širších souvislostech.

Nezapomeňte na to, že vytváříte to, čemu věříte, co očekáváte. Plní se nám naše vnitřní přesvědčení. Bez nepohodlí a nejistoty není růstu. Vše ve Vesmíru je v pohybu a my bychom neměli zůstávat stranou.

Pokud máte ze změn a budoucnosti obavy a strachy, požádejte Vesmír (anděly, archanděla Michaela s modrým plamenem), aby prozářil vše, co vás trápí a zatěžuje, předejte nepříjemné situace boží moudrosti. Důvěřujte Vesmíru, že to pro vás zařídí. Neusilujte v životě o dokonalost, jsme ve škole života – může to být „neučesané“.

Na přelomu měsíců se po nás bude chtít, abychom odhodili svou kuklu, vykoukli a rozletěli se jako motýlci vstříc svobodě. V případě, že budete mít pocit, že vám v tom někdo jiný nebo vy sami sobě bráníte, opět požádejte Vesmír (anděla strážného, Boha, archanděla Michaela, fialový plamen) o přetnutí všech pout a vazeb.

Zkuste se ujmout vedení svého života, jen vy rozhodujete, kam se ubírá. Požádejte božstvo Ganéšu o rozpuštění bloků a překážek, které by vám bránili cítit se svobodně, volně, šťastně a radostně.

V tomto týdnu si více všímejme zrcadlení. Vlastností, které vnímáme u druhých, jsou odrazem nás samých. A tohle bude vyžadovat náš soucit a empatii. Také si můžeme připomínat boží požehnání, jenž k nám neustále proudí. Jsou i ve formě znamení, kterými s námi Vesmír hovoří.
Jak to tedy funguje?

To, co nás hodně na někom štve, my sami nemáme v sobě zpracováno. Pokud na to nemůžete přijít, požádejte anděla prohlédnutí, aby vám pomohl vidět pravdu. Požádejte o rozpuštění klamů a iluzí, přetvářky a falše, všech rolí a masek, které my nebo někdo jiný nosí.

Uvedu příklad:
Lidé ve vašem okolí vám lžou, vy to víte a zlobí vás to. Řekli byste o nich, že jsou lháři. Podle zákona zrcadlení vám Vesmír ukazuje, že vy sami k sobě nejste upřímní, a někde si něco nalháváte, nerespektujete se.
Tak vám do života pošle lidi, kteří vám to ukazují. Když to pochopíte, prohlédnete, změníte, tak se vám to přestane dít.

Lidé kolem nás reagují na naše vibrace. Co vysíláme, to se nám vrací. To my si utváříme svou myslí svůj život. Převezměme tedy vědomě zodpovědnost za vše, co se nám v životě děje. Odpusťme si a zkusme to znovu a lépe 😊.

Můžete si vyzkoušet Metratronovu afirmaci odpuštění, která je zde:

http://pomocsvetla.cz/wp-content/uploads/Metatronova-afirmace-odpu%C5%A1t%C4%9Bn%C3%AD.docx

AFIRMACE pro tento týden:

Zařizuji si život tak, aby mi v něm bylo dobře.

 

Další příspěvky

Koncem týdne jedu do Valmezu, tak jsem připravovala tělové svíce.

Zdravím vás všechny , tak jsem si koupila časopis Spirit