Poselství na týden 22.-28.10.2018

28. 10. 2018

Bc. Bronislava Kubějová

Ukazuji lidem směr na jejich životní cestě k většímu prožívání radosti a spokojenosti. Pomáhám jim najít cestu z jejich problémů, učím je, jak si mohou sami pomoci s vesmírnou podporou. Můj příběh si přečtěte zde >>

Poselství na týden 22. – 28.10.2018

V tom týdnu si budeme ověřovat svou schopnost poznat, co je pro nás pravdivé. Vesmír nám dává příležitost prohlédnout situace či lidi kolem nás. Dává nám možnost být asertivní, naučit se říkat „NE“.

Také nám umožní uvědomit si požehnání, kterých se nám dostává. Můžeme si je na konci dne spočítat, zapsat si je, projevit vděčnost a radost z prožitého dne. Síla radosti a vděčnosti nám otevře dveře novému a pomůže splnit přání.

Naše tělo je „zařízení na dálkové ovládání“ a mysl je „dálkovým ovladačem“. Věnujme tedy pozornost tomu, co přijímáme pro svou schránku (boží chrám), zda jsou jídlo a nápoje bez použití chemie. Pomůže nám to udržet jasnou mysl, zaměřit se a lépe soustředit.

V tomto období si vyžaduje pozornosti i naše duše, která chce s námi více spolupracovat. Buďte si vědomi své boží částečky i během dne – vstávejte s ní, snídejte s ní, vědomě s ní cestujte autem, požádejte ji o pomoc při jednání, hrajte si aj. Nemá ráda nerozhodnost a stagnaci, nyní je správné načasování pohnout se společně kupředu.

Pokud nemáte rádi změny, místo strachování je lepší požádat nahoru a předat prosbu boží moudrosti – pro skutečné vyřešení situace. Také se neostýchejte a požádejte druhé o pomoc nebo si dovolte přijmout nabídnutou podporu bez výčitek. Dáváme si tím do rovnováhy dávání a přijímání.

AFIRMACE pro tento týden zní:

Zasloužím si, očekávám a přijímám pro sebe jen to nejlepší 😊.

 

Přeji vám týden plný božích požehnání, nových možností a poznání.

S láskou

Broňa

Další příspěvky

Koncem týdne jedu do Valmezu, tak jsem připravovala tělové svíce.

Zdravím vás všechny , tak jsem si koupila časopis Spirit