Jsme zodpovědní za své zdraví?

16. 7. 2017

Bc. Bronislava Kubějová

Ukazuji lidem směr na jejich životní cestě k většímu prožívání radosti a spokojenosti. Pomáhám jim najít cestu z jejich problémů, učím je, jak si mohou sami pomoci s vesmírnou podporou. Můj příběh si přečtěte zde >>

Kdo by nechtěl být zdravý? 🙂 To je asi zbytečná otázka.
Na naše zdraví – fyzické, psychické a duševní,  má vliv plno vnějších a vnitřních okolností. Ale i přesto jsme jen my zodpovědní za svůj stav.

A nejen za zdraví jsme zodpovědní, ale i za vztahy, finance, zaměstnání, závislosti, strachy, alergie aj. – to vše ovlivňujeme svými myšlenkami, emocemi, programy z dětství i z minulých životů. Souvisí to s naším duchovním růstem a vývojem duše, také se zdravým stravováním, fyzickou kondicí,  s prožíváním radosti v životě, s pocitem svobody a volnosti aj.

Když se nemoc objeví fyzicky na těle (a něco nás bolí), tak už předtím v auře dlouhodobě existuje energetická nerovnováha. Energie stagnuje díky opakovaným negativním myšlenkám, pocitům viny, křivdy, nespravedlnosti, zloby, stresu, strachů, pocitu nejistoty a ohrožení, nátlaku, sebeobětování se, díky nerovnováze v dávání a příjímání, nerovnováze živlů v těle, nevyrovnanosti vnitřního muže, vnitřní ženy a dítěte aj.

Těmto věcem se věnuji a pomáhám lidem v osobních konzultacích, nebo setkáních na skypu či viberu – více na  www.pomocsvetla.cz

Tělo má samouzdravující schopnost, je to náš boží chrám, ve kterém přebývá energie duše.

Moc hezky je to vysvětleno v knize Dona Miguela Ruize – Modlitby – čtyři dohody

Dnes, Stvořiteli, slibuji, že uzavřu novou dohodu se svým fyzickým tělem. Slibuji, že budu své tělo milovat nepodmíněně, tak jako miluje ono mě. Slibuji, že budu své tělo chránit a starat se o ně. Nikdy již své tělo neodmítnu, nebudu je zneužívat a nebudu se stydět za to, jak vypadá. Od této chvíle budu přijímat své fyzické tělo takové, jaké je. Budu si své tělo užívat a budu vděčný za životní potěšení, která mi skýtá.
Odpusť mi, Stvořiteli, že jsem uvěřil všem lžím o svém fyzickém těle. Odpusť mi, že jsem své tělo soudil na základě falešného obrazu dokonalosti. Odpusť mi vše, co jsem na svém fyzickém těle neměl rád.
Dnes mi, Stvořiteli, pomoz, abych uviděl své fyzické tělo jako živý chrám, ve kterém přebýváš. Pomoz mi své tělo respektovat, milovat je a ctít. Vím, že zacházet se svým tělem s respektem, láskou a úctou znamená respektovat, milovat a ctít tvé stvoření. Pomoz mi, Stvořiteli, dát svému fyzickému tělu vše, co potřebuje, aby s tebou žilo v dokonalém zdraví, harmonii a štěstí. Amen.

A jak jste na tom Vy?

– člověk, který kouří, si vědomě ubližuje, má to dokonce napsané na krabičce. Ale svému domácímu mazlíčkovi by pod nosem „nekouřil“, nechce mu ublížit, chce pro něj to nejlepší 🙂
– člověk přijímá potravu, která překyseluje organismus. Tělo je „vybaveno “ mikroorganismy, které reagují na překyselení (jsou tak naprogramované) tím, že začnou rozkládat schránku – napadají nemocné části, orgány, neboť si myslí, že je organismus po smrti (asi jste nikdy nepřemýšleli nad tím, jak se to stane, že se tělo rozloží), více informací k tématu překyselení můžete najít v knize Kurta Tepperweina – Pryč s kyselostí.
– člověk pracuje v prostředí, které na něj negativně působí, ale kvůli financím, věku, vzdělání, rodině nemůže odejít. Cítí se v pasti, stresuje se, ale nevidí východisko, tak dál trpí a s ním i jeho tělo, duše i duch. Po delší době se začnou objevovat zdravotní nebo vztahové problémy.

Co je za tím? Strach a nedůvěra, nejistota, pocit samoty – ale tohle všechno produkuje náš rozum. Nedávejme mu tolik pozornosti :-). Naše duše i duch ví, že jsme neomezení a nejsme na to sami. Máme kolem sebe spoustu nebeských pomocníků, kteří nám s tím vším rádi pomohou. Spojíme se s nimi skrze naše srdce – upřímnou prosbou ze srdce.

Můžete požádat archanděla Rafaela, který pracuje v zeleném paprsku. Pokud si nezapamatujete jméno, představte si zelenou energie kolem postiženého místa a požádejte o léčení a uzdravení, úlevu od bolesti, regeneraci aj. Vyzkoušejte to a hned to nezavrhujte :-), to že je nevidíme, neznamená, že neexistují. Většina lidí auru také nevidí běžným okem a přesto jde zachytit přístroji.

Pokud by jste se chtěli o těchto prosbách něco dozvědět, můžete si stáhnout můj eBook zdarma.Dozvíte se, jak a proč čistit aury a čakry, také prostředí kolem sebe, jak získat pocity jistoty a bezpečí propojením se Zemí, jak uhlídat svou mysl a mnoho dalšího.

 

potraviny

 

 

 

 

 

Další příspěvky

Koncem týdne jedu do Valmezu, tak jsem připravovala tělové svíce.

Zdravím vás všechny , tak jsem si koupila časopis Spirit