Ahoj všichni!

20. 2. 2015

Bc. Bronislava Kubějová

Ukazuji lidem směr na jejich životní cestě k většímu prožívání radosti a spokojenosti. Pomáhám jim najít cestu z jejich problémů, učím je, jak si mohou sami pomoci s vesmírnou podporou. Můj příběh si přečtěte zde >>

Vítám Vás tady s velkou radostí a přeji si, aby jste mé články četli nejenom svýma očima, ale i procítili srdcem :-). Tím se zjemní vaše vnímání a probudíte v sobě nové možnosti. .

V dnešní době může každý vyjádřit svůj názor a svou zkušenost sdílet s ostatními. To, že můžeme, je úžasný dar -naše svobodná volba, ale jestli to skutečně dokážeme a uskutečníme, vyjádříme se – to chce odvahu.
Osho napsal – „Nebojácnost je nejduchovnější vlastnost.

Bát se, znamená mít strach. Kde je strach, tam chybí láska. Stíny překonáme, když si na ně posvítíme :-).
Já jsem se pod vesmírným vedením mnohému naučila a stále učím. Také tomu, jak překonávat své strachy – např. z toho, že budu vidět, že mě druzí budou poznávat, že jsem jiná, že mě budou lidi odsuzovat, že budu cítit záště od lidí, že mě budou svými myšlenkami vázat aj.
Chtěla bych se s Vámi podělit o tyto získané možnosti, rady a tipy Jak na strach, Jak mít odvahu aj.
Najdete je v mém eBooku zdarma.

Již osmý rok pomáhám lidem se zdravím, vztahy k sobě i ostatním, se strachy a fóbiemi, nalezením poslání i práce, ukazuji cestu ke své duši, dodávám naději a víru k vyřešení. Jak to dělám? S nebeskými bytostmi a energiemi nacházíme v současném i minulých životech duchovní příčiny, opakované vzorce chování všech možných nezdravých situací, které se v životě dějí – vyčistíme, odstraníme a změníme je na to, co je žádoucí. Můžete se podívat na mou nabídku na webu www.pomocsvetla.cz.

Cítíme se tak, jak se cítí naše duše.
Jedna žena po naší konzultaci (kdy se cítila volně a svobodně, jak motýlek) řekla, že „dělám duševní kosmetiku :-)“. Myslím, že to přesně vystihuje mou službu lidem a dušičkám.

Věřím, že mé články a podněty Vám budou nápomocny a ukáží Vám jiný pohled na sebe, lidi, život, Zemi i Vesmír.

Těším se na sdílení s Vámi a přeji krásné letní dny.

S láskou a úctou Broňa

Další příspěvky

Koncem týdne jedu do Valmezu, tak jsem připravovala tělové svíce.

Zdravím vás všechny , tak jsem si koupila časopis Spirit