Příběh s happyendem :-)

20. 9. 2017

Bc. Bronislava Kubějová

Ukazuji lidem směr na jejich životní cestě k většímu prožívání radosti a spokojenosti. Pomáhám jim najít cestu z jejich problémů, učím je, jak si mohou sami pomoci s vesmírnou podporou. Můj příběh si přečtěte zde >>

Chtěla bych s Vámi sdílet příběh jednoho minulého života.

Bylo – nebylo ?

Žila jedna šťastná chudší rodina ve skromném hliněném domku kus od moře. Muž se ženou a dětmi žili spokojeně a v lásce. Duše ženy si v té inkarnaci vybrala splatit karmické dluhy (dost drsným způsobem).

Mladá krásná žena zářila štěstím a její pohled přinášel všude lásku. Byla radostná a veselá, plná energie a vitality.
Jednoho rána, sotva slunce vyšlo, se objevili Turci. Přihnala se celá armáda začali drancovat příbytky. Muž při obraně své rodiny přišel o život, děti také.
Žena se stala nástojem pro ukojení mužské touhy celého vojska. Její nenávist vůči nim byla obrovská. Proklínala v bolestech vojáky, Boha i sebe, svou ženskou schránku. Vojáci se střídali do té doby než žena vyčerpáním podlehla svým vnitřním i vnějším zraněním.
Poslala jejich duše do zatracení a pozbyla, vzdala se sama sebe. Od té doby nikdy nebyla sama sebou. V dalších inkarnacích si sebou nesla pocit křivdy a nespravedlnosti, sebeobviňování. Bez sebeúcty a vlastní hodnoty přitahovala do svých životů lidi, kteří ji ještě více ponižovali.
Ať udělala cokoliv, nebylo to dost dobré, ostatní na ni měli přehnané nároky. Pod tíhou jejich krutých slov se ještě více uzavírala do sebe. Její uzavřené srdce si vytvořilo štíty, ochrany před lidmi kolem sebe. Sama se svým trápením (myšleno bez Otce) vytvořila program sebetrestání a nepřijetí sama sebe.

Co si ta žena v prvopočátku vytvořila, jen ona to mohla změnit a vyřešit. Díky odpuštění sobě i vojákům, pochopení a přijetí té události. Díky vyslyšeným žádostem k Vesmírnému Otci o vysvobození duší ze zatracení i svého Já. Díky rozpomenutí se, že to byla lekce, kterou si žena vybrala zažít.

Ženě se vrátilo všechno, čeho se tehdy zřekla a ona to přijala do všech svých schránek po celé časoprostorové ose.
Od toho navrácení je zase sama sebou. Díky Boží milosti, bezpodmínečné lásce, moudrosti, soucitu a toleranci jí bylo umožněno získat samu sebe zpátky.

Velké DÍKY všem, kteří nám při tom pomáhali 🙂

Myslíte si, že je to nesmysl? Proč bychom si vybírali tak těžkou lekci? No proto, že duše té ženy chtěla splatit najednou hodně karmy. To ona před tím hodně ubližovala, tak se jí to vrátilo. Jakou vytvořila příčinu, takový zažila následek.

Buďme tedy vědomí a nezapomínejme, že tvoříme svými současnými slovy, myšlenkami a činy svou budoucnost. Hlídejme svou mysl a pozornost směřujme jen k tomu, co chceme. Vesmír nezná předponu NE.

Boží spravedlnost existuje a vrací se nám podle vesmírných zákonitostí přesně to, co vysíláme :-). Proto je jednodušší být v lásce a na nic si nehrát. Vysílám lásku, vrací se mi láska. Vysílám zlobu, vrací se mi zloba, vysílám faleš, tak se mi to vrací ve lži atd.

S láskou, vděčností a pokorou

Broňa

 

 

 

 

 

Další příspěvky

Koncem týdne jedu do Valmezu, tak jsem připravovala tělové svíce.

Zdravím vás všechny , tak jsem si koupila časopis Spirit