Síla voňavého éterického oleje

9. 3. 2022

Bc. Bronislava Kubějová

Ukazuji lidem směr na jejich životní cestě k většímu prožívání radosti a spokojenosti. Pomáhám jim najít cestu z jejich problémů, učím je, jak si mohou sami pomoci s vesmírnou podporou. Můj příběh si přečtěte zde >>

Každý z nás je někdy nevrlý a podrážděný. Je toho na nás moc a času málo 😊. Chtěli bychom kouzelnou hůlku, aby nám s tím pomohla. Mám pro vás tip. Není to sice zmíněná hůlka, nedokáže vám přičarovat čas a osvobodit vás od povinností, ale přinese vám zklidnění a zlepší náladu.
O co se jedná?
O působení vůní – aromaterapii. Éterické oleje se pokožkou vstřebávají až do krve a v těle vydrží působit více jak 12 hodin.
Příjemná vůně grapefruitového éterického oleje vám provoní prostor a osvěží atmosféru. Olej můžete dát rozvonět do aromalampy.
Dále ho ředěný můžete použít na masáž či potření zápěstí. Pro ředění – nakapejte pár kapek grapefruitového oleje do nosného oleje např. mandlového a vmasírujte do pokožky.
Také vás uvolní při koupeli nebo inhalaci. Dají se koupit inhalační tyčinky a vy si do nich naplníte olej, který potřebujete. Budete je nosit sebou a pro zlepšení nálady si k tyčince přivoníte.
Pro koupel – olej zůstává na povrchu vody, proto je dobré smíchat ho s mlékem či smetanou nebo rozpuštěným kokosovým olejem. Poté vše ve sklenici dobře promíchat, aby se vše spojilo a nalit do vany.
Pokožka je plochou největší orgán těla, lze skrze ni dostat do těla prospěšné látky. Nebo naopak odkyselit, detoxikovat organismus (koupelovou solí, zásaditou koupelí).
Pokud přidáte ke grapefruitovému oleji i bergamot, může vám jejich vůně pomoci se strachy lehkou depresí. Účinné látky těchto olejů navodí pocit klidu a bezpečí.
Vyzkoušejte a napište, jak na vás oleje působily, co jste zkusili 😊.

Další příspěvky

Koncem týdne jedu do Valmezu, tak jsem připravovala tělové svíce.

Zdravím vás všechny , tak jsem si koupila časopis Spirit