Přírodní působení esencí

6. 4. 2020

Bc. Bronislava Kubějová

Ukazuji lidem směr na jejich životní cestě k většímu prožívání radosti a spokojenosti. Pomáhám jim najít cestu z jejich problémů, učím je, jak si mohou sami pomoci s vesmírnou podporou. Můj příběh si přečtěte zde >>

Bachovy esence působí vždy na příčinu nerovnováhy, nikoli její následky, jak je tomu často u klasických léků. Takže dva lidé se stejnou nemocí mohou klidně užívat každý zcela jinou esenci, podle toho, co jim brání se vyléčit. Jeden mohl svůj boj s onemocněním již vzdát, druhý je naopak příliš uspěchaný a dychtivý. Obojí je extrém, který tvoří zbytečné bloky na cestě k úlevě.

Esence také nemusí užívat jen nemocní lidé, mají báječné „nárazové“ využití. Napříkladv náhlých stresových situacích, potká-li nás nějaká nečekaná událost, která znamená emoční zvrat, pro zharmonizování pocitů a nálad.

Obrovskou předností Bachových esencí je jejich bezpečnost pro lidský organismus – ačkoli poskytují úlevu naší psychice, nejsou nijak návykové, ani nemají vedlejší účinky. Jejich použití je možné i u těhotných žen, malých dětí, příznivý vliv byl zjištěn dokonce i u zvířat či květin.

Příklady klientů užívajících esence:

–         těhotné ženy, kterým se dá esencemi velmi účinně zharmonizovat psychika před porodem, snížit nervozita, přecitlivělost, lze jim dodat potřebnou energii

–         maminky na mateřské dovolené – nepřiměřený strach o děti, vyčerpanost, touha mít dokonalou domácnost, ač to prostě s malými dětmi nejde, a také nespavost způsobená kolotočem myšlenek a vytvářením krizových scénářů

–         u dětí – přecitlivělost a neschopnost se vyrovnat se změnami a různé druhy strachů – ať z věcí reálných, jako je lékař, psi, bouřka, nebo nadpřirozených – různí bubáci, přízraky apod.

–         dospělí lidé trpící nespavostí, různým příkořím, ať již ze strany rodiny nebo v zaměstnání, nezpracovanými traumaty, nerozhodností, strachem, obavami, ale i netolerancí, vztekem, přehnanou ambiciózností.

–          u zvířat – při straších z petard aj.

 

Kdy využít Bachovy esence a kdy homeopatii?

Někoho samozřejmě může napadnout, že pro něj konkrétně by se žádná z esencí nehodila, například z důvodu závažnosti choroby. Bachovy esence mají velmi jemné působení, takže je lze doporučit k harmonizaci negativních emocí u kohokoliv.
Není problém kombinovat užívání esencí s léky klasické medíny jako jejich doplněk, nebo homeopatickými doplňky.

Další příspěvky

Koncem týdne jedu do Valmezu, tak jsem připravovala tělové svíce.

Zdravím vás všechny , tak jsem si koupila časopis Spirit