Vnitřním zrakem je možno ji vidět v růžové či světle zelené barvě nebo ve vínově červené, ve které probleskují zlatožluté paprsky. Ale mohou se objevit i jiné barvy. Aplikací energií Imara reiki probíhá silné duchovní propojení s bytostmi Světla, s anděly a s archanděly či nanebevzatými mistry.IMARA je známá tím, že dokáže vyřešit problémy minulých životů a různých bloků a traumat z minulosti. Umí spálit i magii a voodoo toho nejtěžšího kalibru. Zatímco jogíni říkají, že karmu „vaří“, tak Imara Reiki je skutečný „spalovač“ karmy. Meditace s Imarou pomáhají zprostředkovat poselství z podvědomí, z astrálního světa či jiných dimenzí. Spousta uživatelů má z již uvedených důvodů silné a trvalé spirituální spojení s nanebevzatými mistry, s anděly, archanděly atd.

Imara je forma energie reiki, která vibruje na vyšší energetické úrovni, než která je známá v tradičním systému reiki. Tuto energii je možné zažít jen tehdy, pokud jsme již přijali mistrovské zasvěcení v tradičním systému reiki. Mnoho uživatelů Imara reiki přiřazují tuto energii k úrovni 5, přičemž tradiční Usui-reiki je hodnoceno úrovní 1 – 3 a karuna-ki reiki je hodnoceno úrovní 4.

Imara je intenzivní energie a je charakterizována následujícími znaky:
–         Imara nepotřebuje symboly
–         Imara používá odlišnou, avšak jednodušší cestu, jak zasvěcovat
–         Imara je specializována k léčení zátěží z minulých životů
–         Imara pracuje velmi dobře při rozpouštění potlačených problémů
–         Imara tě může osvobodit ze zranění emocionálního těla
–         Imara používá velmi jednoduchou, avšak intenzivní metodu léčení na dálku
–         Imara může být použita pro navázání kontaktu s anděli a duchovními vůdci
–         Terapie Imary velmi často pomáhají při přijímání poselství z podvědomí a při jejich vysvětlení
Barton Wendel channeloval energii Imary. On a jeho brtr Geoffry připravili Imaru pro lidi tak, jak je dnes předávána.
Imara znamená „více“ … v souvislosti s vyšší vibrací energie.
Jako Mistr Imary by ses měl nezbytně před každým zasvěcením ubezpečit, že je příjemce dostatečně připraven přijmout energie Imary. Zasvěcení by mělo následovat nejdříve 30 dnů po mistrovském zasvěcení do Usui-reiki. Toto období je třeba chápat jako absolutní minimum, v každém případě je lepší vyčkat déle, aby bylo zajištěno, že se energie Usui dostatečně rozvinula a aby se nevyskytlo energetické „přebití“ energií Imary.

Někteří lidé mohou při zasvěcení pociťovat energii spíš jako barvy nebo Světlo 

(namísto horka, pulzování nebo „mravenčení“). Imara je hodně silná energie a většina lidí vnímá její mohutnou sílu. 90 % lidí změny cítí – a tyto změny a účinky mohou být pro ně vzrušující a vyzývající. Ale stejně tak nemusí žák cítit vůbec nic. I přesto zasvěcení v každém případě proběhlo. Vlastní pocity jsou jenom obohacením, nikoliv předpokladem zasvěcení. Může se také stát, že při zasvěcování usnete (i když zrovna u Imary to bývá jen vzácně). Není to ničemu na závadu, ani to nijak neovlivňuje průběh a kvalitu zasvěcení. Klidně můžete spát až do rána. Proč někteří lidé při zasvěcení nevnímají téměř nic a jiní oproti tomu pociťují velmi silné symptomy, to souvisí s momentálním vývojovým stavem žáka a je určováno jeho Vyšším Já. Každý člověk je do jiné míry senzibilní.
 
Zasvěcení  na dálku, manuál emailem, cena 1200,– Kč, osobně 1500,-Kč
pro absolventy II. stupeň Karuna-Ki reiki. nebo jakýkoliv mistr učitel,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *